• Category :

Kupujete byt v novostavbe alebo chystáte rekonštrukciu interiéru? Neskončite len pri návrhu dispozície a vizualizáciách. Tie sú dôležitým prvým krokom pre Vašu predstavu, ale neriešia technické a stavebné detaily. Klientské zmeny sa venujú Vašim požiadavkám podrobne a vedia zabezpečiť maximálnu využiteľnosť priestorov Vášho domova.

Preberte s nami všetky Vaše nároky na funkčnosť už vo fáze prípravy. A to nielen v kuchyni a kúpeľni, kde detailný návrh býva najdôležitejší. Ak Vám aj všetky požiadavky nenapadnú vopred, sme tu na to aby sme poradili a predostreli Vám rôzne alternatívy a doplňujúce funkcie riešenia, nad ktorými ste možno neuvažovali. Spoločne včas premyslíme aj dôležité detaily ako poloha a počet zásuviek a vypínačov, umiestnenie vývodov pre všetky spotrebiče, či prípadné úpravy rozvodov vody, kanalizácie, vzduchotechniky a vykurovania.

Šetrite Váš čas a peniaze na prípadných neočakávaných zmenách. Vyriešte stavebné práce naraz bez zbytočných dodatočných úprav a tešte sa na bezstarostné sťahovanie do nového domova.