PRAGUE
Interiér nájomného bytu, Bratislava, kuchyňa, VAUarchitects
BRATISLAVA

Interiér nájomného bytu, Slnečnice

BRATISLAVA

Interiér nájomného bytu, Slnečnice

Interiér nájomného bytu v Slnečniciach sme navrhovali s cieľom primeranosti a funkčnosti, s prihliadnutím na rozpočet a efektívne narábanie so štandardom stavby. Samozrejmosťou je dôraz na pocit pohodlia a útulnosti. Základ interiéru tvorí vstavaný nábytok navrhnutý na mieru pre maximálne využitie úložného priestoru. Zároveň dodáva bytu jednotný výraz a vytvára kompaktný celok. Stolárske výrobky sú riešené v kombinácii bielej, čiernej a dreva, priestor je oživený farebnými akcentmi v doplnkoch. A zvyšok už patrí kreativite budúcich nájomcov :)

Realizácia vychádza z našej štúdie interiéru, ktorú sme následne vo fáze projektu a autorského dohľadu prispôsobovali pozmenenej funkcií na nájomný byt. Po štúdii jednoizbového bytu v komplexe Stein2 ide o ďalší príklad návrhu nájomného bytu z našej tvorby.

Lokalita

Bratislava

Rok

2020

Stav

Realizácia

Interiér nájomného bytu, Bratislava, obývacia izba, VAUarchitects Interiér nájomného bytu, Bratislava, obývacia izba, VAUarchitects Interiér nájomného bytu, Bratislava, kuchyňa, VAUarchitects Interiér nájomného bytu, Bratislava, jedálenský stôl, VAUarchitects Interiér nájomného bytu, Bratislava, vstup, VAUarchitects Interiér nájomného bytu, Bratislava, vstup, VAUarchitects Interiér nájomného bytu, Bratislava, spálňa, VAUarchitects Interiér nájomného bytu, Bratislava, spálňa, VAUarchitects Interiér nájomného bytu, Bratislava, spálňa, VAUarchitects
  • Lokalita : Bratislava
  • Rok : 2020
  • Stav : Realizácia
  • Autor :
  • Spolupráca :